Кафедра Математичної Інформатики

v_ter@ukr.net
(044)259-04-27

Кафедра Математичної інформатики

Сьогодення тяжко уявити без комп'ютерної техніки. Її стрімкий розвиток, призвів до актуалізації багатьох проблем та складних задач. Серед них - задача створення штучного інтелекту,проблеми комп'ютерної лінгвістики та комп'ютерної графіки, захисту інформації, тощо.

Ентоні Хоар

Є два способи побудови програм: зробити їх настільки простими, що там явно не буде помилок, або ж настільки складними, що там не буде очевидних помилок.

Ентоні Хоар

Досягнення 2021 року

Захищені  дисертації кандидата наук та доктора філософії:
  1. Федорус О.М. Застосування систем ПАРКС для моделювання операцій реляційної алгебри вибору.  Дисертація на здобуття наукового ступеня: кандидат фіз. мат наук, н.к. Кулябко П. П. Дата захисту: 13.05.2021.
  2.   Насіров Е. М. Паралелізація невідємної факторизації розріджених лінгвістичних матриць та тензорів надвеликої розмірності. Дисертація на здобуття наукового ступеня: кандидат фіз. мат наук, н.к. Марченко О. О.  Дата захисту: 13.05.2021.
  3. Терещенко Я.В. Розробка єдиного алгоритмічного середовища (МЄАС) для розв’язання термодинамічних задач у неоднорідних структурах.  Дисертація на здобуття наукового ступеня: доктора філософії, н.к. Марченко О. О. Дата захисту: 04.11.2021.
  • Проект прикладного дослідження : «Розробка інтелектуальних систем діагностики та прийняття рішень для» комп’ютерного супроводження і моделювання процесів реабілітації(науковий керівник проф. Терещенко В.М.) , став одним із переможців конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок, організованого МОН України у 2021 році, набравши 98.5 балів  і був рекомендований  МОН для фінансування за рахунок коштів державного бюджету.