Кафедра Математичної Інформатики

ava@unicyb.kiev.ua
(044)259-04-27

Кафедра Математичної інформатики

Сьогодення тяжко уявити без комп'ютерної техніки. Її стрімкий розвиток, призвів до актуалізації багатьох проблем та складних задач. Серед них - задача створення штучного інтелекту,проблеми комп'ютерної лінгвістики та комп'ютерної графіки, захисту інформації, тощо.

Ентоні Хоар

Є два способи побудови програм: зробити їх настільки простими, що там явно не буде помилок, або ж настільки складними, що там не буде очевидних помилок.

Ентоні Хоар

Досягнення 2017 року

  • Захищені кандидадтські дисертації:
Тарануха В.Ю. Моделі та алгоритми обробки природномовних текстів для флективних мов.  Дата захисту: 21.09.2017 Науковий керівник: Анісімов Анатолій Васильович На здобуття наукового ступеня: кандидат фізико-математичних наук Cпеціальність: 01.05.01 - Теоретичні основи інформатики та кібернетики   
  • Проект фундаментального дослідження (шифр: 02-00002-86933): «Розробка єдиного алгоритмічного середовища для створення систем візуалізації та комп’ютерного моделювання» (науковий керівник проф. Терещенко В.М.) , став одним із переможців конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок, організованого МОН України у 2017 році, набравши 77.5 балів (4 місце у списку із 6 переможців по Україні) і був рекомендований  МОН для фінансування за рахунок коштів державного бюджету.